CHEMICKÁ INJEKTÁŽ VLHKÉHO MURIVA

stena-poskodena-vlhkostou

Táto metóda je ideálna v situáciách, kde je potrebné vytvoriť novú vodorovnú hydroizoláciu proti zemnej vlhkosti. Bez ohľadu na to, či je to kvôli poškodenej, zvetranej alebo neexistujúcej hydroizolácii, injektáž je tu pre vás.

Naša technológia chemickej injektáže je účinným riešením pre zastavenie vzlínania z priestorov pod úrovňou terénu, hydroizoláciu plotov, múrov, stien domov a ďalších objektov. V prípade prekonávania výškových rozdielov je možné viesť vrty aj zvislým smerom. Sme odborníci s 25 ročnou praxou a vieme si poradiť so všetkými typmi muriva.

Jedinečná vlastnosť našej technológie je jej schopnosť poskytovať citlivú ochranu aj historickým a pohľadovým murivám. Chápeme dôležitosť zachovania ich krásy a autenticity, preto používame metódu, ktorá poskytuje efektívnu hydroizoláciu bez akéhokoľvek narušenia ich vzhľadu.

injektaz-muriva

Princíp je jednoduchý: špeciálny vysokokoncentrovaný krém s nanomolekulárnou väzbou sa napúšťa do predvŕtaných otvorov v murive pomocou nízkotlakového čerpadla. 

Tento krém má vynikajúcu vlastnosť - nesteká, čo znamená, že pôsobí presne v mieste aplikácie. Týmto spôsobom sa vylučuje možnosť úniku materiálu v čiastočne dutom alebo nekompaktnom murive. Použitie krému zvyšuje efektivitu a šetrí náklady oproti tradičným metódam, ktoré používajú izolačné materiály na báze roztokov.

Ako krém vsiakne do muriva a kompletným spôsobom sa rozprestrie, vytvorí sa dlhodobo účinná hydroizolačná vrstva, ktorá je odolná voči vzlínajúcej zemnej vlhkosti. Týmto spôsobom sa problémy s vlhkosťou efektívne zastavia a vy sa môžete tešiť zo suchého a bezpečného prostredia

vlhka-stena-plesen

Nasledujúce úkony závisia od miery poškodenia stien vlhkosťou.

Osekanie zasolených a zavlhnutých omietok a ich následná výmena za nové sanačné či tesniace hydroizolačné omietky je často potrebná. Je dôležité si uvedomiť, že bežné omietky, sádrové stierky a stavebné lepidlá,známe ako Baukleber, nie sú vhodné pre povrchy poškodené vlhkosťou.

Dôvod je jednoduchý - tieto materiály nedokážu dostatočne odvádzať zbytkovú vlhkosť a nemajú dostatok pórov na ukladanie kryštalických vodorozpustných solí. Preto sme tu my, aby sme vám ponúkli správny typ omietky, špeciálne navrhnutý pre vašu stavbu.

Spoľahnite sa na naše odborné znalosti a skúsenosti. Pomôžeme vám vybrať a dodáme správny typ omietky, ktorý je schopný efektívne odvádzať vlhkosť a zabezpečiť ochranu vašich stien. Vaša stavba si zaslúži len to najlepšie.

Spoločne nájdeme najlepšie riešenie pre vašu stavbu a vrátime jej jej pôvodnú krásu. Neodkladajte to, kontaktujte nás ešte dnes a získajte optimálnu ochranu pre vašu stavbu.