Injektáž muriva

Zabudnite na problémy s vlhkým murivom! Ponúkame vám profesionálnu službu injektáže, ktorá využíva vysoko koncentrovaný hydroizolačný krém s nanomolekulárnou väzbou. Nezáleží na tom či izolujeme tehlu, kváder, kameň, betón, nepálenú hlinu alebo zmiešané murivo. Ku každému projektu pristupejeme individuálne a starostlivo. Vďaka obsahu účinných látok s podielom až 85% a sofistikovanému technologickému procesu vytvárame efektívnu a trvanlivú hydroizolačnú bariéru v murive. Zverte nám starosti s vlhkosťou a zabezpečte si suchý a chránený dom na dlhé roky. Kliknite pre detailné vysvetlenie metódy

Sanácia pivníc

Objavte naše špeciálne riešenia pre sanáciu pivníc a iných podzemných priestorov, kde sa často vyskytujú problémy s prenikaním, zatekaním a vzlínaním vody do muriva. V týchto situáciách využívame kombináciu injektáže, hydroizolačných stierok a vodotesných omietok, ktoré odolávajú aj tlakovému účinku vody. Zverte nám zabezpečenie týchto priestorov a získajte absolútny komfort a bezpečie pred účinkami vody na vašu stavbu.

Poradenstvo

Profesionálne poradenstvo - Stojíme vám po boku, keď potrebujete pomoc s projektom hydroizolácie. Bez ohľadu na to, či hľadáte kompletné riešenie alebo len potrebujete zmerať vlhkosť steny, ktorá vyvoláva obavy, sme tu pre vás. S použitím meracích prístrojov vieme presne zmerať vlhkosť v murive, diagnostikovať príčinu problému a navrhnúť účinné riešenie pre váš prípad. Dôverujte našej odbornosti a získajte istotu, že vaša stavba bude chránená pred škodlivými účinkami vlhkosti.

Hydroizolačné materiály

Používame a dodávame prémiové vysokokvalitné hydroizolačné a sanačné omietky, stierky, penetračné nátery, reprofilačné a vysprávkové malty a izolačné fólie určené aj do tých najťažších podmienok. Pre kompletnú ponuku nás prosím kontaktujte TU.