Čo sú sanačné omietky

Sanačné omietky - Ochrana pred vlhkosťou pre vaše steny

Čo sú sanačné omietky? Sú to suché maltové zmesi s vysokou poréznosťou, ktoré bránia prenikaniu kvapalnej vlhkosti. Ich cieľom je vytvoriť ochrannú bariéru a umožniť odparovanie vodnej pary. Sanačné omietky sú dôležitou súčasťou opatrení na stenách postihnutých vlhkosťou, vzlínaním a výkvetom solí.

S ich vynikajúcimi hydrofóbnymi a difúznymi vlastnosťami sú ideálne na povrchové úpravy vlhkého muriva. Treba však mať na pamäti, že len výmena omietok nestačí. Murivo je v neustálom kontakte s vodou, ktorá môže preniknúť až nad omietky. Pre úplnú ochranu je dôležité kombinovať sanačné omietky s vhodnou izoláciou.

Naša spoločnosť ponúka vysoko kvalitné sanačné omietky navrhnuté a vyrobené s použitím najnovších technológií. Tieto omietky vám poskytnú spoľahlivú ochranu pred vlhkosťou a zabezpečia optimálnu údržbu vášho muriva.

Ak chcete chrániť svoje steny pred vlhkosťou a obnoviť ich pôvodnú krásu, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám radi poradia a pomôžu vybrať správnu sanačnú omietku pre vašu situáciu.

Nechajte svoje steny dýchať s našimi sanačnými omietkami a užite si suchý a zdravý interiér.

Načo sa používajú?

Účel použitia sanačných omietok - Ochrana pred vlhkosťou a degradáciou

Sanačné omietky majú dôležitý účel ako doplnková súčasť sanačných opatrení na stenách postihnutých vlhkosťou, vzlínaním, zatekaním a výkvetom vodorozpustných solí. Ich využitie prináša časové a finančné úspory, pretože sanačné omietky sú vhodné aj na vlhké a poškodené povrchy. Navyše, majú výrazne väčšiu odolnosť voči vlhkosti oproti bežným omietkam a dokážu tak účinne riešiť problémy na vlhkosťou poškodených plochách.

Sanačné omietky sú vhodné na omietanie a izoláciu stien, soklov, podzemných aj nadzemných konštrukcií v interiéri aj exteriéri. Ich aplikácia závisí od konkrétnej stavby a rozsahu poškodenia spôsobeného deštruktívnymi účinkami vlhkosti.

Vďaka sanačným omietkam získate spoľahlivú ochranu pred vlhkosťou a zároveň predchádzate degradácii vašich konštrukcií. Zlepšite kvalitu a trvanlivosť svojho objektu s našimi kvalitnými sanačnými omietkami, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na najnovšie technológie.

Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete riešenie pre vašu konkrétnu stavbu. Naši odborníci vám radi poradia a pomôžu vybrať správne sanačné omietky, ktoré zodpovedajú rozsahu a druhu poškodenia spôsobenému vlhkosťou.